“Facebook знає все”: Цукерберг виступив із заявою про втручання РФ у вибори в США (ВІДЕО)

622
цукерберг

Йдеться про акаунти, створені для політичної реклами під час президентської кампанії у США

цукерберг

Facebook виявив докази втручання Росії у вибори США у 2016 році. Про це заявив гендиректор та засновник соціальної мережі Марк Цукерберг, передає “5 канал“.

За словами Цукерберга у Facebook вдалося виявити близько 3 тисяч створених фейкових акаунтів з РФ для поширення у соцмережі політичної реклами під час президентської кампанії у США.

У своєму відеозверненні Цукерберг запевнив, що компанія планує поділитися відповідною інформацією з американськими слідчими Конгресу. А в майбутньому соцмережа планує провести низку заходів, аби попередити будь-які втручання у виборчі процеси у світі через Facebook.

“Ми активно співпрацюємо з урядом США у проведенні розслідувань щодо російського втручання. Ми досліджували це протягом протягом багатьох місяців, і  деякий час не могли виявити жодних свідчень підроблених облікових записів, пов’язаних із Росією. Але нещодавно нам все ж вдалося розкрити таку інформацію.  Усі докази були негайно передані слідству та конгресу. Надалі ми будемо обмежені у публічних заявах щодо цього питання, допоки не завершиться слідство”, – відзначив Марк Цукерберг.

Нагадаємо, у грудні екс-посол США в Росії Майкл Макфол закликав провести масштабне розслідування втручання РФ у вибори в США. Згодом NBC з посиланням на високопоставлених співробітників американських спецслужб повідомила, що Володимир Путін особисто брав участь у кампанії з втручання у вибори США.

А у травні цього року Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що втручання Росії у вибори президента США добре задокументовано.