Біля берегів США замерз океан: відео неймовірної аномалії підірвало мережу (відео, фото)

4253
Біля берегів США замерз океан

Америка потерпає від небачених тут морозів, які вже встигли скувати льодом океан біля узбережжя півострова Кейп-Код. Відповідні відео місцеві мешканці активно поширюють у соцмережах.

Як стверджують мешканці штату Массачусетс, за останні 80 років таке явище спостерігають лише втретє. Тамтешні ЗМІ також зазначають: явище – рідкісне і трапляється на північному сході США далеко не кожну зиму.

Біля берегів США замерз океан

У неділю на відеохостингу YouTube з’явилося відео замерзлого океану неподалік пляжу Old Silver Beach.

Дивовижне відео менш ніж за дві доби зібрало майже 2 мільйони переглядів. У коментарях користувачі не можуть повірити, що відео дійсно зроблено в штаті Массачусетс (США), а не в Гренландії.

Біля берегів США замерз океан

Синоптики ж пояснюють це явище просто. Середня температура на Кейп-Коді у січні дорівнює -0,5°С. Середній мінімум сягає -4,3°С.

США замерз океан

Але цьогоріч ще на початку січня у Массачусетс прийшло різке похолодання до -22°С. Такі погодні аномалії призвели до масової смертності прибережних акул. Ті намагалися втекти у теплі південні води, однак застрягли на мілководді, яке згодом скував лід.

Жертвами сильних морозів уже стали більше десятка людей. В 5 штатах оголошено надзвичайний стан, закриті школи, а людей просять не виходити на вулицю без крайньої необхідності.

США замерз океан

У найпівденнішому континентальному штаті США Флориді вперше за 29 років випав сніг.

Джерело: 5.ua

Стежте за нами!