10 цитат Героя Америки і Друга України Джона Маккейна

587
Джон Маккейн
Джон Маккейн

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн в суботу, 25 серпня, помер у віці 81 року. Джон Маккейн спочив в оточенні своєї родини.

Представляємо Вашій увазі 10 цитат героя Америки і Друга України Джона Маккейна.

“Живи своїм життям, і тоді страх смерті ніколи не увійде в твоє серце. Не турбуй нікого через його релігію, поважай інших за їх думку, і вимагай, щоб інші поважали твою. Люби своє життя, вдосконалюй своє життя, прикрашай всі речі в своєму житті. Прагни зробити своє життя довгим з метою служіння своєму народові. Коли приходить твій час померти, не будь як ті, чиї серця наповнені страхом смерті, хто, коли прийде час, плачуть і моляться ще один раз знову прожити своє життям по- іншому. Співай свою пісню смерті і помри як герой, що повернувся додому “.

“У в’язниці я закохався в свою країну. Я любив її раніше так як і більшість молодих людей, моя прихильність була не більше ніж простим визнанням зручностей і привілеїв, якими користувалися більшість американців. І тільки коли я втратив Америку на якийсь час, то зрозумів, як же сильно я її люблю “.

“Я виріс у військовій родині. Я виріс з ідеєю і вірою, що борг, честь, країна – це дороговказ для нашої повсякденної поведінки”.

“Ніщо в житті не дає почуття свободи більше, ніж боротьба за справу, більше, ніж ти сам, за те що тебе оточує і не визначається твоїм власним існуванням”.

“Ми знаходимося тут, тому що ваша мирна боротьба надихнула всю країну на зміни. Ми знаходимося тут, щоб підтримати вашу справедливу справу і право змінити свою долю вільно, мирно і демократично. І ваша доля, як ми вважаємо, знаходиться в об’єднаній Європі – Україна дасть Європі найкраще, і Європа дасть найкраще Україні. Америка разом з вами! ” (15 грудня 2013 року на Майдані)

Джон Маккейн
Джон Маккейн

“Росія – автозаправна станція, яка маскується під країну. Це клептократия, корупція. Це нація, економіка якої спирається виключно на поставки нафти і газу. Тому економічні санкції важливі. “

“Якби я ображався на кожного, хто говорив щось про мене, або нехтував мною, або ще щось – життя занадто коротке. Треба йти далі. А якщо у важливому для всієї країни питанні я буду хвилюватися про свої особисті стосунки, тоді я погано роблю свою роботу “.

“Послухайте, найдорожчим в моєму житті були узи, які пов’язували мене з моїми товаришами в полоні. Вони були прекрасні. Ми билися разом. Ми любили один одного. Ми стукали в стіни один до одного. Я згадую цей досвід з великою гордістю”.

“Потрібно розуміти – справа не в тому, що ви залишаєте, а в тому, що ви пережили. Я тішуся з того, чого досяг цей хлопець, п’ятий з кінця на своєму курсі у Військово-морській академії. Я відчуваю таку вдячність. Я … кожну ніч, коли лягаю спати, я сповнений подяки “.

“Іноді є почуття неминучого страху. Але як тільки воно приходить, я говорю:” Хвилиночку. Хвилиночку. Старий, ти прожив довге життя. Ти прожив відмінне життя. З тобою сталося стільки всього хорошого “. Я хочу – я хочу, – щоб коли я піду, церемонію провели в Військово-морській академії. І кілька хлопців встали і сказали:” Цей хлопець, він служив своїй країні “.