З якою квіткою асоціюються жінки різних знаків зодіаку

1210
квіти

Напевне ви знаєте, що відповідний знак зодіаку має свій тотем, тварину, камінь і навіть рослину. Вони є символами, які посилюють енергію.

Про це ви можете дізнатися з різних джерел, а ми пропонуємо вам щось дуже цікаве!

У вас є унікальна можливість дізнатися, на яку рослину ви схожі, відповідно до вашого зодіакального знаку. Запам’ятовуйте!

Овен – Ірис. Ви пристрасна людина, яка привертає людей. І все ж, ви подібні до цієї квітки, ви занадто швидко “в’янете” і втрачаєте інтерес до своїх справ і переваг.

Телець – Ромашка. Ви, як і ця квітка, рідко відштовхуєте людей. Часом вони не можуть назвати ті якості, за які ви їм подобаєтеся, але при цьому явно не готові втратити вас! Це природний магнетизм.

Близнюки – Дзвіночки. Вони не ростуть поодинці. Це можна порівняти з умінням Близнюків моментально плодити в голові безліч варіантів відповідей на питання, рішень проблем, створення переживань …

Рак – Троянда. Ви маєте ті якості, які цінує більшість людей. Це і притягує їх до вас. Більше того, ви дійсно прагнете вести такий спосіб життя, щоб воно не ставало затьмареним негативними вчинками.

Лев – Лілія. Природна велич і бажання бути кращими за інших – невід’ємна риса Левів, яка робить їх дуже схожими на лілії. І все ж, вони подобаються далеко не всім! Багато хто нарікає на їх сильний запах, від якого болить голова. Так і на Левів нерідко скаржаться, втомившись від їх нескінченних розмов про себе.

Діва – Орхідея. Ці квіти дуже примхливі, тому що їм потрібен чіткий порядок і дотримання всіх правил, в яких вони зможуть сприятливо існувати. Діви теж відчувають спокій і щастя тільки тоді, коли все перебуває в цілковитому порядку.

Терези – Фіалка. Ви відкрита людина, з якою приємно спілкуватися. Багато хто вважає вас відмінним співрозмовником. Ви ж помічали, що люди люблять фіалки, але не можуть пояснити конкретної причини? Так і з Терезами!

Скорпіон – Кактус. Тут все ясно. Ззовні Скорпіони, як і кактуси, відштовхують досить багатьох. І все ж, тих, хто вирішить ризикнути і залишитися поруч, вони здивують своїм умінням красиво розквітати!

Стрілець – Гвоздика. Цей знак вважають прикладом надійності та методичності, як і гвоздики. Більше того, Стрільці вміють дивувати, тому з ними ніколи не буває нудно!

Козеріг – Пасифлора. Звучить незвично, правда? Вся справа в тому, що представники цього знаку теж є досить яскравими індивідами. Вони завжди прагнуть виділитися в суспільстві. Найчастіше саме оригінальна зовнішність є їх прикметною рисою.