”Кричали, тикали, грубили”: у Києві матір загиблого воїна вигнали з маршрутки

469

У Києві спалахнув черговий скандал із маршрутником, який виставив з автобуса матір загиблого бійця АТО.

Інцидент стався 6 вересня о 12:15 в автобусі, що їде за маршрутом село Лютіж – площа Шевченка, розповідає потерпіла Леся Горбенко на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, жінку глибоко зачепив той факт, що всі пасажири транспортного засобу стали на бік водія, який нахабно вчинив із нею.

“Тільки що, 12-15, водій автобуса за маршрутом “Лютіж – пл.Шевченко (Київ) АА 02-82 АА відмовив мені в пільговому проїзді, як матері загиблого в АТО, чоловік за себе платив. Всі пасажири автобусу, місцеві сепаратисти були на боці водія. Жінки, що на фото кричали: “вийдіть з автобусу, не заважайте нам їхати, не нервуйте водія.”

Тикали, грубили, хамили.” Ви безсовісні, ви лишаєте мене зарплати, мені держава за вас не платить”- кричав водій. Добив фразою молодий хлопчина на першому сидінні, молодший по віку за нашого загиблого сина :” Це ваші проблеми, чому ми повинні всі із-за вас страждать”. Міліція на дзвінок – не відповідає. Ми в цій країні безправні і беззахисні. Такі як МИ Заважаємо ЇМ жити.

Номер маршрутки, де стався скандал

Не мала сил детально описати про все, що сталося, після такого приниження нас з чоловіком. Такі інциденти були й раніше на цьому маршруті, але вперше нам довелося вийти з автобуса, бо сил терпіти таку наругу вже не було. Цього разу міліція зовсім не відповідала на дзвінки. Водій казав, що в нього теж є посвідчення ( не пояснюючи яке), відмовлявся їхати доки ми не залишимо салон, бо в нього вже є два пільговика. Оголосив, що автобус зламався, погрожував, що висадить всіх, на що пасажири бурно реагували, що їм всім треба їхати, а ви (нам – батькові й матері загиблого в АТО) забирайте свої речі і йдіть, чекайте інший автобус і не нервуйте водія.

Коли ми вийшли сфотографувати номер автобуса нам вслід викинув 20 гривень (які чоловік заплатив за себе) той хлопчина, що сидів за водієм і кричав: «Чому ми всі повинні із-за вас страдать…» Двері зачинились. Автобус рушив…

Цей інцидент відрізняється від попередніх тим, що разом з водієм нас виганяли пасажири. І говорили вони всі нашою рідною українською мовою, бо були вони всі місцеві, свої вишгородські, не донецькі сєпари і не москальські окупанти.”

Пост Горбенко викликав суспільний резонанс, і люди залишили під ним безліч обурених коментарів через байдужість пасажирів і нахабну поведінку водія.

“Може, цей крик душі матері загиблого бійця долетить до потрібних вух! Ганьба таким водіям і таким людям!”, “Треба було спалити автобус разом з усім тим бидлом. І поліція б одразу приїхала, і мудаків би у країні менше стало”, “Бидло, бидло, бидло”, “Гниди! Таких виродків, як цей водила і решта біомаси, треба карати по справeдливості, а нe за законом!”, “Тільки пи*дити”, “Нехай на своїй шкурі пізнають ваш біль. Бажаю їм безкоштовного проїзду з такої ж нагоди, як у вас. Вибачте за грубість”, “Жах”, “Покидьків у нас вистачає”, “Геть сепарів!” – пишуть обурені користувачі.

Разом з тим, у коментарях звернули увагу і на таку проблему, як дозвіл учасників АТО і членів їхніх сімей так поводитися з собою. Люди наголошують, що прощати хамам порушення своїх прав не можна, і за них треба боротися законними методами.

“Безправні ті, хто дозволяє порушувати свої права. Коли мене відмовилися перевозити, я викликав поліцію по 102. Водій висадив усіх пасажирів до іншого автобуса і чекав зі мною поліцію. Результат – водій залишився без заробітку за один маршрут і на нього наклали штраф (офіційний лист прийшов із повідомленням про це)”, – пише учасник АТО Олег Войт.