Львівське дербі – у півфіналі турніру Шептицького

У понеділок, 20 липня, визначилися останні два півфіналісти турніру з міні-футболу (футзалу), приуроченого 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. Ветерани (кому за 35) львівського футзального клубу «ТВД» на своєму відкритому майданчику, що на вулиці Луганській у Львові, впевнено розібралися із господарями турніру, вихованцями Григорія Брунця з команди «Колос-Святий Юр» – 6:1. Також шість м’ячів у ворота суперників забила й інша команда-півфіналіст турніру «Оброшино», яка у чвертьфіналі не залишила жодного шансу на успіх «Фенікс-Стефано» – 6:2.

Інші два півфіналісти турніру Андрея Шептицького визначилися ще в суботу, 18 липня. Ветерани ФК «Львів» закидали сітку воріт ЦНВ ім. Шептицького аж десятьма м’ячами – 10:5. А от у іншій чвертьфінальній парі «Карпати» – «Знесіння» гравцям довелося виконувати післяматчеві пенальті, бо основний час гри переможця не виявив – 5:5. Із шестиметровими ударами краще впоралися гравці «Карпат» – 3:1.

Отож, у першому півфінальному матчі турніру Андрея Шептицького 22 липня о 19-й годині на майданчику «ТВД» зустрінуться ветерани «Карпат» і «Оброшино». Після цього поєдинку на глядачів очікує львівське дербі: «ТВД» – ФК «Львів».

Отож, як бачимо, турнір Андрея Шептицького вийшов на фінішну пряму і уже завтра ввечері знатимемо імена його фіналістів, які й розіграють головний трофей.

Турнір Андрея Шептицького (8-24 липня)