Красуня з Львівщини стала переможницею престижного міжнародного конкурсу

1764
Міжнародний конкурс краси «Miss & Mister Planet-2018» проходив у Тбілісі (Грузія). За титул змагались переможці регіональних конкурсів із 35 країн світу, в тому числі Азербайджану, України, Білорусі, Естонії, Таджикистану, Латвії і Росії. Проте переможницею стала 18-річна Олена Фірут з міста Новояворівськ (Львівська область). Для неї це перша перемога на Міжнародному конкурсі! Дівчина навчається на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Захоплюється фотографуванням та малюванням полотен. В інтерв’ю грузинському виданню «Sputnik» Олена зізналась, що була впевнена в перемозі представниці Грузії, а ось, коли почула оголошення результатів, то не могла повірити в це! Оцінювало моделей із 35 країн світу міжнародне журі, до якого входило 25 чоловік. Титут «Mister Planet-2018» отримав представник Азербайджану Еміль Касимов Джерело: Західний аргумент

Міжнародний конкурс краси «Miss & Mister Planet-2018» проходив у Тбілісі (Грузія).

За титул змагались переможці регіональних конкурсів із 35 країн світу, в тому числі Азербайджану, України, Білорусі, Естонії, Таджикистану, Латвії і Росії. Проте переможницею стала 18-річна Олена Фірут з міста Новояворівськ (Львівська область), пише Форпост.

Для неї це перша перемога на Міжнародному конкурсі!

Дівчина навчається на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Захоплюється фотографуванням та малюванням полотен.

В інтерв’ю грузинському виданню «Sputnik» Олена зізналась, що була впевнена в перемозі представниці Грузії, а ось, коли почула оголошення результатів, то не могла повірити в це! Оцінювало моделей із 35 країн світу міжнародне журі, до якого входило 25 чоловік.

Титут «Mister Planet-2018» отримав представник Азербайджану Еміль Касимов