п`ятниця, 29 березня

Гранд-ліга Львова: перша перемога «Спільноти»

На полях спорткомплексу «Електрон» (вул. Чупринки, 130) продовжується перший чемпіонат Львова з міні-футболу, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини й відбувається за футзальними правилами.

spilnota

У суботу, 8 липня, відбулися матчі десятого туру у трьох лігах, а саме у Гранд, Першій та Другій, які стали прем’єрними у другому колі.

У першому поєдинку ігрового дня зустрілися один із основних претендентів на медалі «Фуджікура» та поки що аутсайдер першості «Гранд Галичина». Забігаючи наперед, варто зазначити, що дива в цій грі не сталося. Підопічні Володимира Когута перемогли впевнено, а Ігор Піх і компанія продовжують шукати гравців та свою гру. Хет-триком у складі «Фуджікури» відзначився Микола Лещишин.

«Фуджікура» – «Гранд Галичина» – 5:2 (3:0)

«Фуджікура»: Гондецький, В. Когут, І. Задорожний, Танечник, Пштир, Лещишин, Буцик, Саприка

«Гранд Галичина»: Піх, Паращин, Вітвіцький, Дідич, Сачко, Кузь, Курак

Голи: Лещишин, 3, 10, 21, Саприка, 10, В. Когут, 39 – Кузь, 21, Курак, 38

Арбітри: Р. Хомляк, Ігор Якимишин (обидва Львів)

Після цієї гри на майданчик спорткомплексу «Електрон» вийшли «Нові імена» та «Спільнота». Вже стало доброю традицією, що матчі між цими командами проходять у напруженій боротьбі.

Звітний винятком не став. Поєдинок видався напруженим та завершився перемогою «Спільноти», яка, увага, не вигравала з літа минулого року.

Левову частку в цій перемозі відіграв воротар «Спільноти» Назар Русецький, який прийшов у цю команду в період міжсезоння. Він провів хороший поєдинок і неодноразово рятував свою команду від взяття воріт.

Можливо закономірним результатом цієї гри була би нічия, але іншої думки про такий перебіг подій на майданчику був Кирило Шокарев, який за дві хвилини до завершення гри ефектним ударом п’яткою вирвав перемогу для своєї команди.

«Нові імена» – «Спільнота» – 1:2 (1:1)

«Нові імена»: Власенко, Нікітін, Гультяєв, Ільків, В. Великий, А. Великий, Бутрин, Іванина, Чернецький, Жемела, Воробій

«Спільнота»: Русецький, Кунтий, Сорока, Галаджун, Шокарев, Тутик, Ділай, Когут

Голи: Бутрин, 13 – Кунтий, 10, Шокарев, 28

Попередження: Власенко, 12 – Ділай, 29

Арбітри: Р. Бей, Р. Хомляк (обидва Львів)

Цікавим видався поєдинок між «Здвигом» та «ЛМІ Медик». Команди почали без розвідки й досить швидко забили на двох 5 (!) голів. Гольовий дебют припинився в другому таймі, коли що гравці «Здвигу», що «ЛМІ Медика» думали більше про результат.

У підсумку Іван Палиг таки зумів зумів зрівняти рахунок в грі й принести свої команді нічию, для якої це очко стало лише п’ятим у цьогорічній першості. «Здвиг» же втратив два важливі очки у боротьбі за бронзу.

«ЛМІ Медик» – «Здвиг» – 3:3 (3:3)

«ЛМІ Медик»: Гасюк, Палиг, Данилевський, Чурко, Іванишин, Лопушанський, А. Коваль

«Здвиг»:  Зегарчук, Можейко, Ткачук, Ледневський, Бучак, Чорненький, Ващишин, Майорчак, Войтик

Голи: Іванишин, 5, 6, Палиг, 15 – Майорчак, 5, Чорненький, 7, 9

Попередження: Палиг, 12, Іванишин, 21 – Ледневський, 23

Арбітри: І. Якимишин (Львів), О. Дуцяк (Дрогобич)

У завершальному матчі 10-ого ігрового дня зустрілися беззаперечний лідер чемпіонату «Галицька Здоба» та «Євробуд-КМ». Підопічні Сергія Тригубця перемогли, але вже не так впевнено, як вони робили це в попередніх матчах.

Інтрига в цій грі була лише у першому таймі, коли перевага в рахунку була мінімальною на користь «здоби». Вже у другій 20-ти хвилинці команди роззабивалися. Як підсумок, «Галицька Здоба» забила сім голів, на що «євробудівці» відповіли п’ятьма. 7:5 перемога лідера чемпіонату й надалі цій команді немає рівних.

«Євробуд-КМ» – «Галицька Здоба» – 5:7 (1:2)

Євробуд-КМ: Гаврут, Приходько, Матула, Кордоба, Хавер, Лень, Вишиваний, Федорчук, Багряк

«Галицька Здоба»: Возний, Федюк, Яблонський, Котович, Тригубець, Білоус, Данилюк, Ю. Когут, Писько, Шафранський, Фролов

Голи: Федорчук, 11,  24, Кордоба, 20, Приходько, 26, 28 – Писько, 8, 16, Тригубець, 11, 25, Шафранський, 20, Данилюк, 22, Федюк, 22

Попередження: Багряк, 18, Федорчук, 20 – Ю. Когут, 4, Шафранський, 7, Білоус, 24

Арбітри: Я. Сторожук (Львів), О. Дуцяк (Дрогобич)