п`ятниця, 29 березня

«Фуджікура» – володар «Відкритого Кубка Львівщини» з футзалу

«Фуджікура» стала володарем «Відкритого Кубка Львівщини» з футзалу. Це стало відомо після того, як у фінальному поєдинку підопічні Володимира Когута були сильнішими за «Меркурій» – 3:2. Що цікаво, фінал поєдинку виявився драматичним, оскільки по його ходу «Фуджікура» поступилася з рахунком 1:2.

59

Вирішальний поєдинок за «Відкритий Кубок Львівщини» зібрав у палаці спорту «Галичина» аншлаг. Навіть на матчі Екстра-лігової «Енергії» часом ходить менша кількість вболівальників. Втім, це лише формальне порівняння. Радує те, що кількість вболівальників аматорського футзалу у Львові росте.

Перед початком зустрічі публіку розважив свої виступом відомий львівський співак Тарас Гаврик, який виконав три пісні. А вже через декілька хвилин вболівальники та футзалісти поринули в гру, яка, до слова, не розчарувала.

Зрозуміло, що ціна помилки в цьому поєдинку була вагу золота. Від того й моментів команди створили не так багато. Тим не менше, першою рахунок відкрила «Фуджікура». На 7-й хвилині після передачі з ауту від Володимира Вербного «більярдним» ударом із-за меж штрафної відзначився Роман Танечник.

Звісно, що «Меркурій» з таким перебігом подій на майданчику не змирився й вже ця команда раз за разом турбувала кіпера команди суперника Романа Гондецького. Втім, й він був безсилим, коли під завісу першого тайму після передачі Максима Козирєва в елегантному стилі відзначився Сергій Федорчук. Саме за нічийного рахунку 1:1 команди й пішли на перерву. До слова, у кожній з команд через різні причини не змогли зіграти лідери: у «Меркурія» – Дмитро Приходько, а у «Фуджікури» – Назар Цюпка.

Після перерви ситуація на майданчику не змінилася. Команди не так створювали моменти, як боролися один з одним. Не дивно, що було багато фолів та жовтих карток. Найреальніший моменти забити не використав гравець «Фуджікури» Саприка. Після удару Романа м’яч «поцілував» поперечину.

Така гра тривала до 34-ї хвилини, коли гравця «Меркурія» Леоніда Маковського вивели віч-на-віч із воротарем «Фуджікури» Романом Гондецьким.  В останнього здали нерви й він сфолив у своїй штрафній, за що арбітри призначили пенальті. Максим Козирєв з «точки» не схибив і вивів свою команду вперед, хоча у цьому епізоді другий воротар «Фуджікури» Руслан Мірзаєв був дуже близьким, щоб відбити цей удар.

Після забитого пенальті «Меркурій» повів у рахунку, й ,здавалося б, що перемога вже у кишені цієї команди. Втім, іншої думки підопічні Володимира Когута. Після тайм-ауту вони переламали хід поєдинку й вирвали перемогу у фіналі.

На 36-ій хвилині після серії рикошетів м’яч відскочив до гравця «Фуджікури» Андрія Задорожного, який чудовим ударом змусив капітулювати воротаря «Меркурія» Віталія Кадиру.

А за хвилину до завершення гри знову спрацювала зв’язка Вербний – Танечник. Володя віддав, а Роман вдало замкнув передачу свого партнера. Не обійшлося у цьому епізоді без долі фарту для «Фуджікури», оскільки у цьому епізоді помилився Віталій Кадира, невдало вибивши м’яч в поле.

Зрозуміло, що при рахунку 3:2 на користь суперника «Меркурій» не здався й Тарас Фок вийшов п’ятим польовим гравцем. Втім, часу й сил щоб відігратися у «Меркурія» вже не було. «Фуджікура» перемогла 3:2 й стала володарем «Відкритого Кубка Львівщини» з футзалу.

Після завершення фінального матчу відбулося масштабне нагородження. З рук президента Асоціації футзалу Львівщини Мирослава Хом’яка, начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, а також голови комітету з організації та проведенні змагань АФЛ Петра Закалюжного усі переможці та призери чемпіонатів Львівщини з футзалу отримали пам’ятні кубки, грамоти та медалі. Окремо організатори відзначили кращих гравців «Відкритого Кубка Львівщини» (Віталія Кадиру та Романа Танечника), а також нагородили фіналіста та переможця грошовою винагородою.

Зокрема під час нагородження Мирослав Хомяк наголосив на тому, що процес обєднання львівського футзалу уже завершився і запросив команди до участі у літньому чемпіонаті Львова, який уже зовсім незабаром стартує на відкритих майданчиках СК «Електрон». Фінальним матчем «Відкритого Кубка Львівщини» команди офіційно завершили сезон у залах.